8:30 pm - Perşembe Eylül 12, 2013

GÜNEŞİ BEKLERKEN 6. BÖLÜM İZLE

Çarşamba, 7 Ağustos 2013, 5:31 | Güneşi Beklerken 6. Bölüm | 0 Comment | Read http://www.gunesibeklerkendizisi.com/wp-content/uploads/2013/08/1.zni Times
by admin

1
Güneşi Beklerken Dizisi’nin 6. bölümünde birçok heyacanlı sahneleri izledik. Kerem’in Cihan hocaya attığı iftira sonucunda foyası ortaya çıkınca ailesi tarafından cezalandırılmak için Amerika’ya gönderilmek isteniyor. Kerem ise bu karara çok sert tepki göstererek bunalıma girmektedir. Diğer yandan Kerem’in iftirasına uğrayan Cihan hoca okuldan uzaklaştırılmak istenmişti ve Kerem’in söylediği yalana inanan okul müdürü ve diğer öğrenciler Cihan hoca’ya sert çıkışlar yapmışlardı.
GÜNEŞİ BEKLERKEN 6. BÖLÜM İZLE

Babasının özel mektubunu okuyan Melis ise Zeynep’in aslında bir kardeşi olduğunu öğrenmesi sonucu bunalıma girer ve Herkese kötü favranmaktadır. Zeynep’e sen neden buraya geldin köyünde kalsaydın orda ölseydin de gelmeseydin diye sitem etmektedir. Cihan hoca’yı okula geri çağıran okul yönetimi beklemediği bir sonuçla karşılaşırlar ve cihan hocayı okula geri getirmeye ikna edemezler. Cihan hoca başka bir spor klubüyle anlaşarak işini orda devam ettirmek istemektedir.

Tagged with: , , , , , , , , , , , , ,

YORUM YAZ

*

Uyarı


Bu web sitesinde Güneşi Beklerken | Güneşi Beklerken Dizisi | Güneşi Beklerken izle gibi aramalarla ilgili içerikler bulunmaktadır. Eklenmiş olan içeriklerden yazarlarımız sorumlu tutulamaz. İletişim için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.

Tavsite Ettiğimiz Siteler

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [mefseo@gmail.com] adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (Üç) gün içerisinde gerekli işlemler yapılacaktır.